5/5 - (1 امتیاز)

تمامی لوازم صنف خشکشویی کاملا ضد عفونی می شوند / صنف در شرایط حادی قرار دارد / هنگام شستشو و بخار، گرما تمامی میکروب ها را از بین می برد / به خشکشویی های مجازی یا آنلاین که مبدا و منبع مشخصی ندارند اعتماد نکنید / ضدعفونی البسه

ابوالفضل رجب زاده رئیس اتحادیه صنف خشکشویی و لباسشویی تهران: در حالیکه تمامی لوازم صنف خشکشویی کاملا ضد عفونی می شود و لباسها و تمامی آنچه به خشکشویی ها و لباسشویی ها برای شستشو سپرده می شود با مواد کلر اتیلن که از بهترین مواد ضد عفونی کننده شستشو است استفاده می شود لذا به هیچ دلیلی هیچ گونه ویروس و میکروب و باکتری در لباسها باقی نمی ماند و کاملاً تمیز می گردد.

رییس اتحادیه خشکشویی تهران ، ضدعفونی البسه

رئیس اتحادیه صنف لباسشویی و خشکشویی تهران در ادامه افزود: حرارتی که در هنگام شستشو و بخار به لباس ها وارد می گردد تمامی میکروب ها را از بین می برد حال آنکه این حرارت ۸۰ درصدی است و ویروس کرونا در حرارت ۳۰ درجه از بین می رود، مردم با اطمینان خاطر البسه و دیگر کالاهای مورد نیاز به شستشو را به خشکشویی های معتبر و با پروانه کسب بسپارند و خیالشان از جهت میکروب زدایی و ضد عفونی کاملاً راحت باشد.

وی تاکید کرد: بارهای بهداشت جهانی اعلام داشته که ویروس کرونا تنها به مدت کمی بر روی لباسها می ماند اما متاسفانه جوی ایجاد شده که مردم دچار هراس و اضطراب هستند اما صنف خشکشویی تمام کمال پیشتاز در عرضه از بین بردن این ویروس از سطح لباسها و خانه می باشد، هر ساله با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال شاهد این بودیم که مردم پرده های خانه ها را برای شستشو به خشکشویی می سپردند اما امسال متاسفانه بسیار کمتر مراجعه می کنند .

رجب زاده بیان داشت: از همین جا به مردم عزیزم هشدار می دهم که به هیچ وجه به فروشگاه های مجازی که مبدا و منبع مشخصی برای وجود ندارند اعتماد نکنند در حالیکه آنها دائم مبادرت به تبلیغات گسترده نموده و مردم هم بدون توجه، اعتماد می نمایند، معلوم نیست با چه شرایطی لباسها را می شویند.

****************

ضدعفونی البسه یکی از مهمترین عباراتی است که شاید شما در اینترنت به دنبال آن گشته اید و در نتیجه جستجوی ضدعفونی البسه با وب سایت محبوب خشکشویی مهروز آشنا شده اید، خشکشویی مهروز این افتخار را دارد که با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت، انواع خدمات خشکشویی و سفیدشویی انواع البسه را به مشتریان محترم ارائه نماید. خشکشویی مهروز با رعایت کلیه موارد بهداشتی و ضدعفونی البسه، البسه مشتریان محترم را خشکشویی و اطو می کند.

تحویل لباس در کمترین زمان با بهترین کیفیت به مشتریان محترم از اولویت ها و افتخارات خشکشویی مهروز می باشد.

برخورد خوب با مشتری و مشتری مداری خشکشویی مهروز از دیگر افتخارات خشکشویی مهروز می باشد که باعث جلب رضایت مشتریان محترم شده است.

درحال حاضر خشکشویی مهروز با شرکت های هواپیمایی و سایر سازمان ها و شرکت های دولتی همکاری مینماید و آمادگی خود را برای همکاری با سازمان ها و ادارات و شرکت های دولتی و خصوصی اعلام می کند.

****************

خشکشویی و سفیدشویی مهروز : تهران – شهرک اکباتان – فاز 1 – کوی بیمه – بیمه چهارم (شهید فلسفی) – پایین تر از چهارراه عظیمی – نبش کوچه تیرداد – پلاک 70.2 – خشکشویی مهروز

سایت خشکشویی مهروز، به نشانی https://mehrozlaundry.ir ، خشکشویی و سفیدشویی مهروز ارائه کلیه خدمات خشکشویی و سفیدشویی به اهالی شهرک اکباتان ، کوی بیمه و شهرک آپادانا ، برای ارتباط با خشکشویی مهروز روی تماس با خشکشویی مهروز کلیک کنید ، برای سفارش اینترنتی درخواست خشکشویی و سفیدشویی لباس روی سفارش اینترنتی خشکشویی و سفیدشویی لباس، کلیک کنید. آدرس سایت خشکشویی مهروز را به دوستان خود معرفی کنید.

آدرس خشکشویی مهروز

تهران – شهرک اکباتان – فاز 1 – کوی بیمه – بیمه 4 (فلسفی) – پایین تر از چهارراه عظیمی – نبش کوچه تیرداد – پلاک 70.2 – خشکشویی مهروز

تلفن خشکشویی مهروز

44699661

وب سایت خشکشویی مهروز

www.mehrozlaundry.ir

کانال خشکشویی مهروز در شبکه های اجتماعی

@mehroz_laundry

منبع: http://www.otaghasnaftehran.ir

کلمات کلیدی:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *