5/5 - (1 امتیاز)

معرفی برند پوشاک ال سی من (LC Man)

در این مقاله به معرفی برند پوشاک ال سی من به عنوان یکی از برترین برند پوشاک ایرانی آقایان می پردازیم در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا با مدیران ال سی من و معرفی این برند محبوب آشنا شوید.

منصور و ناصر الیاسی ال سی من

منصور الیاسی و ناصر الیاسی مدیران پوشاک ال سی من LC Man

 

پوشاک ال سی من (LC Man) چیست و چگونه موفق شد؟

برادران الیاسی به عنوان بنیان گذاران پوشاک ال سی من در حوزه تولید و عرضه و فروش پوشاک مردانه، از سال 1355 با دنبال کردن حرفه پدری، فعالیت خود را در عرصه واردات پوشاک ازکشورهای انگلیس، ایتالیا، آلمان و ترکیه آغاز نمودند. پس از چندین سال و حسب تعاملات ایجاد شده با تولیدکنندگان پوشاک کشور ترکیه فرصتی برای مشارکت با یکی از کارخانه های معتبر این کشور فراهم گردید و تولید در کشور ترکیه با برند ال سی من آغاز شد و البته همزمان در چهار کارگاه نیمه صنعتی در ایران نیز فعالیت های خود را ادامه دادند.

به تدریج با توسعه بازار و افزایش تقاضا، تصمیم به تأسیس واحد تولیدی پوشاک مردانه با استانداردهای روز دنیا درکشور ایران را گرفتند و در سال 1393 با همکاری کارشناسان داخلی و مشاورانی از کشورهای آلمان و ایتالیا موفق به راه اندازی یکی از مدرن ترین کارخانه های صنعتی تولید پوشاک خاورمیانه به مساحت یک هکتار در شهرک صنعتی پرند گردیدند.

 

هدف و چشم انداز پوشاک ال سی من

برند پوشاک ال سی من با تکیه بر دانش فنی و تجربه طولانی در کنار درک نیاز مشتریان تلاش می کند با تولیدی شایسته مردمان ایران زمین گامی بلند در عرصه تولید پوشاک بردارد. تیم ال سی من با انگیزه و فعال در تلاش هستند تا نیاز مشتریان خود را از طریق تولید و عرضه محصولات متنوع و با کیفیت و تلاش در جهت پیشرفت و کسب تجربه بالا در زمینه مد و پوشاک فراهم نماید.

 

بیانیه چشم انداز LC Man

– ایجاد برندهای شناخته شده در سطح جهانی.
– خلاقیت، نوآوری، کارآفرینی و تولید محصولات و خدمات متمایز با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت برای تبدیل شدن به تحسین برانگیزترین شرکت ایرانی
– اشتغال زایی پویا

 

ماموریت برند پوشاک ال سی من

ارائه محصولات و خدمات با کیفیت و ارزش آفرینی برتر با تکیه بر همکاران با انگیزه و نوآور که باعث بهبود زندگی مشتریان و مصرف کنندگان ملی و بین المللی و ارتقاء سطح ر فاه کارکنان شود؛ به گونه ای که همگان ما را با رشد پایدار، رهبری بازار، برندهای قابل اعتماد و تعهد به ارزش های اخلاقی و مسئولیت های اجتماعی بشناسند. از این که جامعه، ما را به عنوان سازمانی معتبر، پیشرو در بروزرسانی و تغییر و تحول سازمانی، پویا، مسئول، کارآفرین، خیرخواه و ارزش گذار به حقوق اجتماعی می شناسد به خود می بالیم و به راه دراز باقی مانده و مسئولیت های سنگین خود نیز واقفیم.

 

مأموریت ال سی من ایجاد یک رابطه موثر با مشتریان و تولید و عرضه محصولاتی مناسب برای تمام سنین و سلیقه ها می باشد، موفقیت گروه ما منوط به نوآوری، خلاقیت و تلاش برای برتر بودن است. ال سی من به عنوان بزرگترین تولید کننده پوشاک در منطقه ارائه دهنده تجربیات و مفاهیم جدید در زمینه تجارت و مشتری مداری می باشد، مأموریت گروه ما، غلبه بر کاستی ها همراه با آینده نگری است.

 

پرسنل ال سی من

تیم ال سی من، یک خانواده 700 نفری از افراد با تجربه های مختلف، مهارت های ارزشمند و دارای اهداف مشترک برای رسیدن به موفقیت می باشد. کلید رشد و موفقیت سازمان ما، برخورداری از پرسنل دارای استعداد، اراده و فعالیت همگام با اهداف بلند مدت و رویکردهای هیأت مدیره می باشد. یکی از افتخارات ما این است که هر فردی می تواند با ارتقای مهارت های خود در راستای رسیدن به پیشرفت قدم بردارد.

 

ارزش های سازمانی LC Man

ـ نتیجه گرایی
ـ مشتری مداری
ـ اشتغال آفرینی پویا
ـ اشاعه روحیه رهبری
ـ توسعه همکاری تجاری
ـ ارتقاء جایگاه اجتماعی سازمان
ـ یادگیری، نوآوری و بهبود مستمر
ـ انعطاف پذیری در انجام فعالیت ها
ـ توسعه و مشارکت همکاران و انجام کار گروهی
ـ مسئولیت پذیری و پاسخگویی در مقابل عملکرد

 

بیانیه ارزش LC Man

ال سی من خود را در برابر فرهنگ پوشش تمامی هموطنان مسئول می دانیم. هدف بنیانگذاران این مجموعه که پس از سال ها تلاش و تجربه همکنون در اندیشه و عمل همکاران و کارکنان نیز تبلور یافته است، تلاش برای تولید بهترین محصولات و ارائه آنها به هموطنان و ارتقای سطح کیفی سبک پوشش و محصولات می باشد.

این مهم با ایجاد تمایز، توسعه کسب وکار، اشتغال مولد و برخورد مسئولانه در جامعه دنبال می شود. باور داریم که با به کارگیری تمام توان خود می توانیم با عرضه خدمات و محصولات باکیفیت به بازارهای داخلی و جهانی و کمک به افزایش تولید ناخالص داخلی و ملی وظیفه خود را در قبال مشتریانمان انجام دهیم که همانا نتیجه آن سطح رضایتمندی بیشتر ایشان خواهد بود که حقیقتاً لایق بهترین ها هستند.

 

پوشاک ال سی من

معرفی برند پوشاک ال سی من

 

همواره سعی نموده ایم بستر مناسب برای رشد اقتصادی و تکنولوژیک را با اتکا به توانمندی ملی و بومی سازی تکنولوژی، فراهم سازیم؛ با به اشتراک گذاری آموخته های نوین و تجارب ارزشمند بستر لازم را برای هم افزایی و رشد متوازن با بهترین کارایی ها مهیا نماییم و علاوه بر ایجاد شغل مستقیم با زمینه سازی به منظور ادای دین به کشور، ارتقاء فرهنگ پوشش مردم و ایجاد شغل های غیرمستقیم پایدار را در حد بضاعت سبب گردیم.

تیم ال سی من با ایمان به حقوق مصرف کنندگان و حفظ محیط زیست، بقا، رشد وتوسعه پایدار را از طریق ایجاد تمایز، بهبود مستمر و تقویت کار آفرینی در کسب وکارهای جدید دنبال می نماییم. مشتریان و همکاران ما سرمایه های اصلی ما هستند و رشد ما به رشد ایشان وابسته است. برند ال سی من سعی می نماید با جذب افراد متخصص، اخلاق مدار، نخبه، مستعد، نتیجه گرا و دارای توان فکری و اجرایی بالا، بستر مناسب برای همکاری هموطنان داخل و خارج از کشور را در شرکتی ایرانی با توان رقابت بین المللی فراهم نماید.

 

کارخانه ال سی من

مدرن ترین و بزرگترین کارخانه صنعتی پوشاک خاورمیانه به مساحت 10 هزار متر مربع در دو طبقه در شهرک صنعتی پرند که در بدو تأسیس در بخش تولیدی با اشتغال زایی 150 نفر از ایرانیان متخصص شروع به فعالیت نمود که به تدریج افزایش یافت و همکنون توانایی اشتغال زایی در این کارخانه به 1000 نفر می رسد.

 

 

کارخانه پوشاک ال سی من

کارخانه پوشاک ال سی من

 

این کارخانه با بکارگیری پیشرفته ترین نرم افزارها، دستگاه ها و تجهیزات خطوط تولید از برندهای مطرح دنیا، توان تولید 124000 دست کت و شلوار، 248000 ثوب پیراهن، 248000 ثوب شلوار و 155000 تی شرت با بالاترین کیفیت و استانداردهای لازم را داراست. همچنین کارخانه ال سی من توانایی تولید پالتو، کاپشن و بارانی را نیز دارد.

کلیه دستگاه های کارخانه ال سی من به روز و ساخت سال 2014 به بالا هستند.

 

پیشنهاد می کنیم مقاله زیر را مطالعه کنید تا بدانید چرا باید کت شلوار ال سی من خشکشویی شود و با آب شستشو نشود:

تفاوت خشکشویی و آبشویی لباس

 

فروشگاه اینترنتی ال سی من

برای خرید اینترنتی محصولات ال سی من به وب سایت ال سی من به نشانی www.lc-man.com مراجعه کنید.

 

شعب پوشاک ال سی من در تهران و سایر شهرهای ایران

دفتر مرکزی ال سی من LC Man در تهران

تلفن دفتر مرکزی پوشاک ال سی من: 02122912186 و 02126404263

آدرس دفتر مرکزی ال سی من: تهران ، میدان فردوسی ، خبابان نوفل لوشاتو ، خیابان پارس ، جنب پاساژ محمد ، پلاک 45 ، طبقه اول

 

شعب ال سی من در تهران و شهرستان

برای مشاهده آدرس و تلفن تماس شعب پوشاک ال سی من به www.lc-man.com/stores مراجعه نمایید.

 

منبع: وب سایت پوشاک ال سی من

 

کلمات کلیدی:

ال سی من , فروشگاه اینترنتی ال سی من , پوشاک مردانه ال سی من , قیمت محصولات ال سی من , قیمت پوشاک ال سی من , فروشگاه ال سی من , کاتالوگ محصولات ال سی من , شعب ال سی من , پوشاک  ال سی من , قیمت محصولات ال سی من 1403 , قیمت محصولات ال سی من 1404 , قیمت محصولات ال سی من 1405 , ال سی من محصولات , محصولات ال سی من , مدیر ال سی من , موسس ال سی من , کت شلوار ال سی من , کت و شلوار ال سی من , معرفی ال سی من , معرفی برند ال سی من , برند ال سی من , شرکت ال سی من , کارخانه ال سی من , منصور الیاسی , ناصر الیاسی , برادران الیاسی , شعب lc man , پوشاک lc man

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *